Resultater 2019

  • Janitsjar
  • Brass
  • Underholdning topp 3

1. Divisjon

PlassKorpsMusikkUnderholdning
1Madlamark skolekorps96 poeng120 poeng
2Våland og Eiganes skolekorps94 poeng113 poeng
3Nylund skolekorps93 poeng91 poeng
4Tu skulekorps92 poeng101 poeng

Solistpris: Tobias Furholt - Marimba [Våland og Eiganes skolekorps)

2. Divisjon

PlassKorpsMusikkUnderholdning
1Skolekorpset Sola96 poeng123 poeng
2Lura skolekorps94 poeng79 poeng
3Kvaulenberg skolekorps93 poeng92 poeng
4Stangeland skolekorps92 poeng101 poeng

Solistpris: Ingeborg Lende - Fagott [Lura skolekorps]

3. Divisjon

PlassKorpsMusikkUnderholdning
1Bryne skulekorps94 poeng136 poeng
2Kvernevik skolekorps93 poeng132 poeng

Solistpris:Ingeborg Undheim Gundersen og Lyder Braut [Bryne skulekorps]

1. Divisjon

PlassKorpsMusikkUnderhodning
1Tasta skolekorps99 poeng150 poeng
2Jåtten skolekorps97 poeng118 poeng

Solistpris: Sjur Amundrud - Euphonium [Tasta skolekorps]

2. Divisjon

PlassKorpsMusikkUnderhodning
1Auglend og Tjensvoll skolekorps97 poeng122 poeng
2Sevland skulekorps96 poeng76 poeng
3Førre Musikkorps94 poeng66 poeng
4Håland & Dysjaland og Tananger skolekorps93 poeng93 poeng

Solistpris: Margrethe Jacobsen - Kornett [Sevland skulekorps]

3. Divisjon

PlassKorpsMusikkUnderhodning
1Hafrsfjord skolekorps95 poeng132 poeng
2Randaberg skolemusikkorps93 poeng122 poeng
3Storhaug skolekorps91 poeng134 poeng
4Felleskorpset på Hundvåg90 poeng133 poeng
5Kopervik Felleskorps88 poeng120 poeng
5Vibå bondebrass88 poeng131 poeng

Solistpris: Henrik Helgeland [Vibå bondebrass]

4. Divisjon

PlassKorpsMusikkUnderholdning
1Avaldsnes skolekorps96 poeng138 poeng
2Oltedal brass band92 poeng118 poeng
3Vardenes skolekorps91 poeng106 poeng
4Sunde skolekorps90 poeng130 poeng
5Juniorkorpset89 poeng123 poeng
6Strand brassband88 poeng131 poeng
7Torvastad skolekorps86 poeng137 poeng
7Vigrestad skulekorps86 poeng103 poeng
9Kampen skolekorps85 poeng116 poeng

Solistpris: Slagverkgruppa [Avaldsnes skolekorps]

Stor sal

PlassKorpsPoengDivisjon
1Tasta skolekorps1501. brass
2Skolekorpset Sola1232. janitsjar
3Auglend og Tjensvoll skolekorps1222. brass

Liten sal

PlassKorpsPoengDivisjon
1Avaldsnes skolekorps1384. brass
2Torvastad skolekorps1374. brass
3Bryne skulekorps1363. janitsjar
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube