Underholdning sal 1Underholdning sal 2BrassbandJanitsjarSolistpriser

Resultatliste 2011 – underholdning

Sal 1

PlassKorpsPoeng
1Tasta skolekorps150
2Tu skulekorps140
3Jåtten skolekorps137
4Eiganes skolekorps130
5Skolekorpset Sola127
6Stangaland/Kopervik og Stokkastrand115
7Kampen skolekorps110
8Ganddal skolekorps96
9Lura skolekorps94
10Frøyland skulekorps90
10Madlamark skolekorps90
12Førre skulemusikkorps73
13Tananger skolekorps63
14Våland skolekorps57
15Klepp skulekorps/Orre skulekorps53

opp

Sal 2

PlassKorpsPoeng
1Hommersåk skolekorps131
2Auglend skolekorps125
3Hana skolekorps124
4Tau skolekorps123
5Vigrestad skulekorps122
6Avaldsnes skulekorps115
7Vaulen skolekorps103
8Skolekorpsene i Randaberg97
9Hafrsfjord skolekorps93
10Tjensvoll skolekorps90
11Sokndal skolekorps88
12Nylund skolekorps85
13Vardenes skolekorps83
14Grinde skulemusikkorps82
14Håland & Dysjaland skolekorps82

opp

 

Resultatliste 2011 – spilling

Brassband

DivisjonPlassKorpsPoeng
11Tasta skolekorps96
12Jåtten skolekorps93
13Førre musikkorps92
21Kampen skolekorps93
22Frøyland skulekorps92,5
23Stangaland/Kopervik og

Stokkastrand skulekorps

92
24Tananger skolekorps91
31Tau skolekorps95
32Vigrestad skulekorps91
33Håland & Dysjaland skolekorps90
34Vardenes skolekorps89
34Hommersåk skolekorps86
41Avaldsnes skolekorps92
42Auglend skolekorps91
43Hafrsfjord skolekorps90
43Tjensvoll skolekorps90
45Grinde skulemusikkorps89
46Skolekorpsene i Randaberg88
47Oltedal skulekorps86
48Sokndal skolekorps85

opp

Janitsjar

DivisjonPlassKorpsPoeng
11Madlamark skolekorps95
12Lura skolekorps93
21Hana skolekorps91
22Vaulen skolekorps90
23Nylund skolekorps89
31Våland skolekorps95
32Ganddal skolekorps93
33Skolekorpset Sola92
34Eiganes skolekorps91
35Tu skulekorps90
36Klepp skulekorps/

Orre skulekorps

89

opp

 

Solistpriser 2011

DivisjonSolistInstrumentKorps
1. janitsjarMathias Nilsen

Fredrik Berg Larsen

Espen Jacobsen

XyolofonMadlamark
2. janitsjarSander LilleeideTromboneVaulen
3. janitsjarRebekka Nester

Torbjørn Moi

Kornett
Xylofon
Sola
1. brassKjetil DjønneEuphoniumFørre
2. brassSølve BergEuphoniumFrøyland
3. brassHeidi Høyland TjeltaFlygelhornHåland&Dysjaland
4. brassLene Gunstead

Nora Bjelland

Elisabeth Gjesteland

TromboneAuglend

opp