Underholdning sal 1Underholdning sal 2BrassbandJanitsjarSolistpriser

Resultatliste 2012 – underholdning

Stor sal

PlassKorpsPoeng
1Tu skulekorps150
2Tasta skolekorps149
3Skolekorpset Sola145
4Vigrestad skulekorps140
5Madlamark skolekorps129
6Stangaland/Kopervik og Stokkastrand127
6Hana skolekorps127
8Jåtten skolekorps125
9Lura skolekorps123
10Frøyland skulekorps121
11Kampen skolekorps120
12Eiganes skolekorps113
13Kvernevik skolekorps112
14Ganddal skolekorps102
15Grim skolemusikkorps78
16Bryne skulekorps68
17Tananger skolekorps60

opp

Sal 2

PlassKorpsPoeng
1Våland skolekorps119
2Auglend skolekorps118
3Rosseland skolekorps115
4Hafrsfjord skolekorps og

Sunde skolekorps

105
5Randaberg skolemusikkorps102
6Vaulen skolekorps100
7Austrått skolekorps98
8Tjensvoll skolekorps95
9Oltedal Brass Band89
10Roaldsøy skolekorps87
11Nylund skolekorps85
12Vardenes skolekorps75
13Håland & Dysjaland skolekorps74
13Avaldsnes skulekorps74
15Kvaleberg skolekorps70
16Grinde skulemusikkorps69
17Storhaug skolekorps68

opp

 

Resultatliste 2012 – spilling

Brassband

DivisjonPlassKorpsPoeng
11Tasta skolekorps97
12Jåtten skolekorps89
13Kampen skolekorps80
21Vigrestad skulekorps91
22Stangaland/Kopervik og

Stokkastrand skulekorps

89
23Tananger skolekorps87
24Frøyland skulekorps84
31Håland & Dysjaland skolekorps94
32Vardenes skolekorps93
33Storhaug skolekorps92
34Hafrsfjord skolekorps og

Sunde skolekorps

91
35Auglend skolekorps90
35Avaldsnes skolekorps90
41Oltedal Brass Band95
42Tjensvoll skolekorps94
43Roaldsøy skolekorps92
43Grinde skulemusikkorps91
45Rosseland skulekorps91
47Randaberg skolemusikkorps90

opp

Janitsjar

DivisjonPlassKorpsPoeng
11Madlamark skolekorps96
12Lura skolekorps90
13Hana skolekorps87
21Våland skolekorps95
22Vaulen skolekorps94,5
23Nylund skolekorps94
24Austrått skolekorps92
24Kvaleberg skolekorps92
31Tu skulekorps92
32Skolekorpset Sola91
33Eiganes skolekorps90
34Ganddal skolekorps88
35Bryne skulekorps86

opp

 

Solistpriser 2012

DivisjonSolistInstrumentKorps
1. janitsjarHilde GrundtAltsaxofonMadlamark skolekorps
2. janitsjarKristine Pettersen

Anders Krogh

Kornett
Trombone
Vaulen skolekorps
3. janitsjarMorten FredriksenAltsaxofonSkolekorpset Sola
4. janitsjarØyvind MjøsAltsaxofonGrim skolemusikkorps
1. brassAdrian AndrésenTrompetTasta skolekorps
2. brassSølve BergEuphoniumFrøyland skulekorps
3. brassSander Bjørlo,

John Fredrik Byberg,

Kristian Bach

TrommerHåland & Dysjaland

skolekorps

4. brassJohannes HetlandTubaRosseland skulekorps

opp