Musikalske framføringer

Janitsjar

DivisjonPlassPoengKorps
1192Nylund skolekorps
1291,5Våland skolekorps
1391Madlamark skolekorps
1490,5Lura skolekorps
2197Tu skulekorps
2291Kvaleberg og Vaulen skolekorps
2390Nærbø skulekorps
2488Hana skolekorps
3196Eiganes skolekorps
3293Skolekorpset Sola
3392Sandved skolekorps
3490Varhaug skulemusikkorps
3588Kvernevik skolekorps
3687Ganddal skolekorps

Brassband

DivisjonPlassPoengKorps
1195Tasta skolekorps
1292Jåtten skolekorps
2194Vardenes skolekorps
2292Vigrestad skulekorps
2391Kampen skolekorps
2489Stangaland/Kopervik og Stokkastrand skolekorps
2587Tananger skolekorps
3191Oltedal Brass Band
3290Håland og Dysjaland skolekorps
3389,5Auglend og Tjensvoll skolekorps
3489Frøyland skolekorps
3489Storhaug skolekorps
4194Sunde skolekorps
4293Randaberg skolemusikkorps
4392Hafrsfjord skolekorps
4491Avaldsnes skolekorps
4589Tau skolekorps
4688Skeie og Roaldsøy skolekorps
4787Grinde skulemusikkorps
4886Rosseland skolekorps
4886Åkra skolekorps

Sceneopptreden

Liten sal

PoengKorps
142Sandved skolekorps
136Kampen skolekorps
128Rosseland skolekorps
127Eiganes skolekorps
124Skolekorpset Sola
119Stangaland/Kopervik og Stokkastrand skolekorps
117Randaberg skolemusikkorps
115Tau skolekorps
112Vigrestad skulekorps
109Åkra skolekorps
106Kvernevik skolekorps
106Tananger skolekorps
101Ganddal skolekorps
97Vardenes skolekorps
93Sunde skolekorps
91Hafrsfjord skolekorps
81Varhaug skulemusikkorps
78Skeie og Roaldsøy skolekorps
71Grinde skulemusikkorps
56Avaldsnes skolekorps

Stor sal

PoengKorps
126Lura skolekorps
124Tasta skolekorps
116Tu skulekorps
101Kvaleberg/Vaulen skolekorps
99Våland skolekorps
98Nærbø skulekorps
96Madlamark skolekorps
94Jåtten skolekorps
93Auglend skolekorps
87Hana skolekorps
78Storhaug skolekorps
62Oltedal Brass Band
61Håland og Dysjaland skolekorps
59Nylund skolekorps
42Frøyland skulekoSolistpriser:

1. divisjon janitsjar: Ane Johanne Davidsen Dahlberg, klarinett (Våland skolekorps)
1. divisjon brass: Henrik L. Hansen, euphonium (Tasta skolekorps)
2. divisjon janitsjar: Sabina Huanca Johansen, vokal/altsax (Hana skolekorps)
2. divisjon brass: Agnes Maria Fjermestad og Vilde Eikår Thomassen, euphonium (Vigrestad skulekorps)
3. divisjon janitsjar: [mangler navn], trompet (Varhaug skulemusikkorps)
3. divisjon brass: Ingrid Berg, kornett (Storhaug skolekorps)
4. divisjon brass: Audun Olsen, tuba (Avaldsnes skolekorps)

2 kommentarer

Legg igjen en kommentar til Berit Olsen Avbryt svar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *