Musikalske framføringer

Janitsjar

DivisjonPlassPoengKorps
11 96Lura skolekorps
12 94Tu skulekorps
13 93Madlamark skolekorps
14 92Nylund skolekorps
15 90Stangeland skolekorps
21 92 Kvaleberg og Vaulen skolekorps
22 91Eiganes skolekorps
23 90Nærbø skulekorps
31 94Sandved skolekorps
32 93Hana skolekorps
33 92Skolekorpset Sola
41 96Varhaug skulemusikkorps
42 92Kvernevik skolekorps
43 91Ganddal skolekorps

Brassband

DivisjonPlassPoengKorps
11 95Tasta skolekorps
12 93Jåtten skolekorps
21 96Buøy og Storhaug skolekorps
22 92Sevland skolekorps
23 91Vardeneset skolekorps
24 90Kampen skolekorps
25 88Oltedal Brass Band
26 87Auglend og Tjensvoll skolekorps
27 86Vigrestad skulekorps
31 95Randaberg skolemusikkorps
32 91Sunde skolekorps
33 90Tananger skolekorps
34 88Hafrsfjord skolekorps
41 92Vibå Bondebrass
42 90Austrheim skolekorps
43 89Håland og Dysjaland skolekorps
44 88Åkra skolekorps
45 87Sokndal skolekorps
46 86Avaldsnes skolekorps
47 85Grinde skulemusikkorps
48 84Mosterøy og Rennesøy skolekorps
49 83Rosseland skolekorps

Sceneopptreden

Liten sal

PoengKorps
 121Rosseland skulekorps 
 119Vardenes skolekorps 
 115Kampen skolekorps 
 112Hafrsfjord skolekorps
 111Mosterøy og Rennesøy skolekorps
 111Tananger skolekorps
 98Auglend og Tjensvoll skolekorps
 96Avaldsnes skolekorps
 94Buøy og Storhaug skolekorps
 90Vigrestad skulekorps
 87Vibå Bondebrass
 87Randaberg skolemusikkorps
 84Håland og Dysjaland skolekorps
 83Sokndal skolekorps
 81Åkra skolekorps
 79Oltedal Brass Band
 75Sevland skolekorps
 73Sunde skolekorps
 69Austrheim skolekorps
 69Grinde skulemusikkorps

Stor sal

PoengKorps
 144Tasta skolekorps 
 117Madlamark skolekorps 
 100Varhaug skolekorps 
 83Eiganes skolekorps
 83Tu skulekorps
 77Skolekorpset Sola
 72Sandved skolekorps
 69Stangeland skolekorps
 68Jåtten skolekorps
 63Hana skolekorps
 62Lura skolekorps
 58Kvernevik skolekorps
 53Nylund skolekorps
 52Nærbø skulekorps
 51Kvaleberg og Vaulen skolekorps
 46Ganddal skolekorps

Solistpriser

1. divisjon janitsjar: Cristian Mauricio Garcia, klarinett (Lura skolekorps)
1. divisjon brass: Ingunn Bache, kornett (Jåtten skolekorps)
2. divisjon janitsjar: Anna Mossige, altsax og Hannah Sørensen, tenorsax (Kvaleberg og Vaulen)
2. divisjon brass: Trude Petersen, flygelhorn (Vardenes skolekorps)
3. divisjon janitsjar:Per Robert Urdahl, euphonium (Skolekorpset Sola)
3. divisjon brass: Tore Kongshaug og Jakob Grung, xylofon (Sunde skolekorps)
4. divisjon janitsjar: Maren Eikelman, trompet (Ganddal skolekorps)
4. divisjon brass: Karina Vigdel, flygelhorn (Håland og Dysjaland skolekorps)

2 kommentarer

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *