Musikalske framføringer

Janitsjar

DivisjonPlassPoengKorps
11 95 Lura skolekorps
12 89Madlamark skolekorps
13 87 Tu skulekorps
14 85 Våland skolekorps
21 96Stangeland skolekorps
22 93Eiganes skolekorps
23 91Kvaleberg og Vaulen skolekorps
24 89Nærbø skulekorps
25 88Sandved skolekorps
31 95Skolekorpset Sola
32 91Kvernevik skolekorps

Brassband

DivisjonPlassPoengKorps
11 97 Tasta skolekorps
12 90 Jåtten skolekorps
13 78Vibå bondebrass
21 92Kopervik felleskorps
2290Sevland skulekorps
23 86Kampen og Tjensvoll skolekorps
24 84Oltedal Brass Band
3194Auglend skolekorps
3293Buøy og Storhaug skolekorps
3391Randaberg skolemusikkorps
3490Sunde skolekorps
3490Hafrsfjord skolekorps
36 88Tananger skolekorps
37 85Austrheim skolekorps
41 94Åkra skolekorps
42 93Håland & Dysjaland og Sokndal skolekorps
43 91Avaldsnes og Bokn skolekorps
4488Skeie skolekorps
4585Vigrestad skulekorps

Sceneopptreden

Liten sal

PoengKorps
134Randaberg skolemusikkorps
118Sunde skolekorps
114Kvernevik skolekorps
112Skolekorpset Sola
107Hafrsfjord skolekorps
107Tananger skolekorps
104Auglend skolekorps
104Buøy og Storhaug skolekorps
101Avaldsnes og Bokn skolekorps
99Skeie skolekorps
85Åkra skolekorps
66Vigrestad skulekorps
65Håland & Dysjaland og Sokndal skolekorps
64Austrheim skolekorps

Stor sal

PoengKorps
138Tasta skolekorps
104Eiganes skolekorps
98Jåtten skolekorps
94Tu skulekorps
92Nærbø skulekorps
84Våland skolekorps
83Kampen og Tjensvoll skolekorps
82Sandved skolekorps
82Sevland skolekorps
81Lura skolekorps
78Madlamark skolekorps
68Kopervik felleskorps
62Kvaleberg og Vaulen skolekorps
57Oltedal Brass Band
55Stangeland skolekorps
50Vibå bondebrass

Solistpriser

1. divisjon janitsjar: Tale Stormark, fløyte (Våland skolekorps)
1. divisjon brass: Emilie Hettervik Vågen, flygelhorn (Jåtten skolekorps)
2. divisjon janitsjar: Marie Abrahamsen, kornett (Eiganes skolekorps)
2. divisjon brass: Emilie Synnøve Liknes, trombone (Sevland skulekorps)
3. divisjon janitsjar: Elise Bore Haaland, kornett (Skolekorpset Sola)
3. divisjon brass: Erik Johannessen, slagverk (Hafrsfjord skolekorps)
4. divisjon brass: Simon Stenersen, kornett (Åkra skolekorps)