Musikalske framføringer

Janitsjar

DivisjonPlassPoengKorps
11 95 Tu skulekorps
12 93 Våland skolekorps
13 91 Madlamark skolekorps
14 90 Stangeland skolekorps
21 95Nylund skolekorps
22 93Skolekorpset Sola
23 91Kvaleberg og Vaulen skolekorps
24 89Eiganes skolekorps
31 91Nærbø skulekorps
32 90Sandved skolekorps
41 94Ganddal og Sandnes skolekorps
42 92Kvernevik skolekorps
43 91Varhaug skulekorps

Brassband

DivisjonPlassPoengKorps
11 96Jåtten
12 95Tasta
21 95 Sevland skulekorps
22 94 Auglend og Tjensvoll skolekorps
23 92 Oltedal brass band
24 91Tananger skolekorps
31 97 Sunde skolekorps
32 95Randaberg skolemusikkorps
33 92 Hafrsfjord skolekorps
34 91 Buøy og Storhaug skolekorps
35 89Vardenes skolekorps
35 89Etne skulekorps
37 88Åkra skolekorps
41 98Vibå bondebrass
42 95Kampen skolekorps
43 93Skeie og Roaldsøy skolekorps
44 92Sokndal skolekorps
45 89Avaldsnes skolekorps
46 88 Vigrestad skulekorps

Sceneopptreden

Liten sal

PoengKorps
99Hafrsfjord skolekorps
86Varhaug skulekorps
85Sunde skolekorps
81Vibå bondebrass
77Vigrestad skulekorps
72Sokndal skolekorps
70Randaberg skolmusikkorps
68Skeie og Roaldsøy skolekorps
66Vardenes skolekorps
64Buøy og Storhaug skolekorps
60Avaldsnes skolekorps
58Kvernevik skolekorps
54Åkra skolekorps
54Etne skulekorps
52Ganddal og Sandnes skolekorps
52Kampen skolekorps

Stor sal

PoengKorps
144Tasta skolekorps
127Eiganes skolekorps
115Tu skulekorps
112Våland skolekorps
112Kvaleberg og Vaulen skolekorps
105Jåtten skolekorps
101Auglend og Tjensvoll skolekorps
98Madlamark skolekorps
97Nylund skolekorps
95Tananger skolekorps
94Sandved skolekorps
91Skolekorpset Sola
73Stangeland skolekorps
52Sevland skolekorps
51Nærbø skulekorps
44Oltedal brass band

Solistpriser

1. divisjon janitsjar: Johanne Skogland Nornes, altsaksofon (Madlamark skolekorps)
1. divisjon brass: Aurora Barstad Andresen, kornett og Sjur Amundrud, euphonium (Tasta skolekorps)
2. divisjon janitsjar: Ragne Schøyen, fløyte (Eiganes skolekorps)
2. divisjon brass: Andrine Hetlelid Kastmann, althorn (Tananger skolekorps)
3. divisjon janitsjar: Jonas Dale, baryton (Sandved skolekorps)
3. divisjon brass: slagverkgruppa i Sunde skolekorps
4. divisjon janitsjar: ingen solistpris
4. divisjon brass: Thea Strømland, trombone (Vibå bondebrass)