Musikalske framføringer

Janitsjar

DivisjonPlassPoengKorps
11 96 Madlamark skolekorps
12 93 Lura skolekorps
13 92 Stangeland skulekorps
14 91 Våland skolekorps
21 94 Nylund Skolekorps
22 93 Skolekorpset Sola
23 92 Kvaulenberg
24 91 Nærbø Skulekorps
25 90 Sandved Skolekorps
31 95 Kvernevik og Randaberg skolekorps
32 88 Varhaug skulekorps

Brassband

DivisjonPlassPoengKorps
11 98 Tasta skolekorps
12 95 Jåtten skolekorps
13 94 Sevland skolekorps
21 96 Auglend & Tjensvoll skolekorps
22 91 Kopervik felleskorps
31 96 Oltedal skolekorps
32 95 Hafrsfjord skolekorps
33 92 Buøy og Storhaug skolekorps
34 89 Sunde skolekorps
35 88 Rosseland skolekorps
41 95 Sokndal skulekorps
42 92 Skeie og Roaldsøy skolekorps
43 90 Vigrestad skulekorps
44 88 Kampen og Bogafjell skolekorps
44 88 Avaldsnes skolekorps

Sceneopptreden

Liten sal

PoengKorps
 148 Hafrsfjord skolekorps
 147 Buøy og Storhaug skolekorps
 139 Sokndal skolekorps
 138 Auglend og Tjensvoll skolekorps
 137 Kopervik felleskorps
 135 Avaldsnes skolekorps
 132 Kvernevik og Randaberg skolekorps
 130 Rosseland skolekorps
 129 Sunde skolekorps
 128 Kampen og Bogafjell skolekorps
 127 Vigrestad skolekorps
 126 Skeie og Roaldsøy skolekorps
 125 Varhaug skolekorps
 124 Oltedal Brass Band

Stor sal

PoengKorps
 141 Jåtten skolekorps
 140 Tasta skolekorps
 111 Skolekorpset Sola
 109 Kvaulenberg
 103 Nærbø skulekorps
 94 Sevland skolekorps
 94 Madlamark skolekorps
 93 Våland skolekorps
 92 Lura skolekorps
 90 Stangeland skulekorps
 82 Sandved skolekorps
 79 Nylund skolekorps

Solistpriser

1. divisjon janitsjar: Cantina Band sekstetten (Madlamark skolekorps)
1. divisjon brass: Mangor Lund, ess-tuba (Sevland skolekorps)
2. divisjon janitsjar: Elise Bore Haaland, Trompet  (Skolekorpset Sola)
2. divisjon brass: Thomas Sævik, Trompet (Kopervik felleskorps)
3. divisjon janitsjar: Tomine Bergersen og Ole Elias Bergersen (Varhaug skolekorps)
3. divisjon brass: Julia Opstvedt Nordli, Vibrafon (Kopervik felleskorps)
4. divisjon brass: Helene Steine, Euphonium (Sokndal skolekorps)